DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

SİSTEMİMİZ

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

Sistemimiz

Çağın gereklerine uygun olarak yapılandırılan sistemimiz, 2020 yılında yaşanan pandemi krizinin de etkileri ile sağlık ve eğitimin bir arada olacak şekilde planlanmıştır. 6-8-10 kişilik sınıflarda dersler yapılmaktadır. Öğrenciler derslerinin yanında zorunlu etüt ve orunlu soru çözümleri ve limitleri ile takip edilmekte, velilerde her konuda bilgilendirilmektedirler.

Okulların durumuna göre eğer eğitim yarı yarıya yada seyreltilmiş olur ise sistemimiz ona göre kurgulanmış ve öğrencinin okula gidmeediği günlerde kursa gelerek açığının olmaması sınava tam hazırlanmasını temin etmekteyiz.

Ücretsiz yayınlar, interaktif dersler ve ödevler, soru çözümleri gibi kurs dışında da öğrenci ile birebir iletişimimiz sürecektir.

Deneme sınavları hem kurum içi hem ankara hemde türkiye geneli olarak yapılacaktır.

Öğrencinin her türlü ihtiyacı eğitim anlamında karşılanacak etkin rehberlik hizmeti ile esteklenecek eğitim koçu ile de takip edilecektir.

Öğrenci isterse kursun açıldığı saatte gelecek kurs kapanana kadar ders çalışabiliecek, soru çözecek, öğretmenleri ile etkileşimde olacaktır.