DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

SİSTEMİMİZ

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

Sistemimiz

Çağın gereklerine uygun olarak yapılandırılan sistemimiz, 2020 yılında yaşanan ve halen devam eden pandemi krizinin de etkileri ile sağlık ve eğitimin bir arada olacak şekilde planlanmıştır. 6-8-10 kişilik sınıflarda dersler yapılmaktadır. Öğrenciler derslerinin yanında zorunlu etüt ve zorunlu soru çözümleri ve limitleri ile takip edilmekte, velilerde her konuda bilgilendirilmektedirler.

Okulların durumuna göre eğer eğitim yarı yarıya yada seyreltilmiş olur ise sistemimiz ona göre kurgulanmış ve öğrencinin okula gidemediği günlerde kursa gelerek açığının olmaması sınava tam hazırlanmasını temin edilmektedir.

Ücretsiz yayınlar, interaktif dersler ve ödevler, soru çözümleri gibi kurs dışında da öğrenci ile birebir iletişimimiz sürecektir.

Deneme sınavları hem kurum içi hem Ankara hem de Türkiye geneli olarak yapılmaktadır.

Öğrencinin her türlü ihtiyacı eğitim anlamında karşılanacak etkin rehberlik hizmeti ile desteklenecek eğitim koçu ile de takip edilmektedir.

Öğrenci isterse kursun açıldığı saatten gelecek kurs kapanana kadar ders çalışabilmekte, soru çözebilmekte ve öğretmenleri ile etkileşimde olmaktadır.