• Admin

Etimesgut ve Elvankent Dershane

Ankara Etimesgut'da bulunan Tempo Dershanesi aynı zamanda Elvankent ve Bağlıca Dershane öğrencilerine de hitap etmektedir.

Daha önce Düzce'de franchise olarak faaliyet göstermiş ancak 2019 yılı sonunda kendi markasını kurmaya karar vermiştir. Etimesgut, Elvankent ve Bağlıca'da kurs merkezi ve kaliteli eğitimin açığını gören Etimesgut Elvankent Bağlıca Tempo Dershanesi bu bölgede hizmete başlamıştır.

8-10 ve 12 kişiik sınıflarda eğitim veren Tempo Kurs Merkezi öğrencilerini birebir takip eder ve onların gelişimini her alanda izler.

Etimesgut Dershane öğrencilerini izlerken gelişimlerini takip ederken bir yandan da veliler ile devamlı irtibatta kalarak öğrenci hakkındaki tüm bilgileri velisinin bilgisine sunar.

Elvankent Dershane bunu yaparken teknolojiden faydalanır ve her öğrenciye bir öğrenci koçu tahsis eder aynı zamanda da cep uygulamaları ile velinin ve kursiyerin devamlı Bağlıca Tempo Kurs Dershanesi ile iletişimde olmasını sağlar.

Bağlıca Dershane size sınavları kazandırmakla kalmaz tercih dönemlerinde de rehberlik servisi ile en büyük yardımcınız olur.7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör