DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

HAKKIMIZDA

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

Ankara Kurs-Dershane ve Etüt Merkezi

Günümüzde birçok ebeveyn çocuklarının başarılı bir eğitim kariyerine sahip olmaları için okulda gördükleri eğitimleri dershane ile desteklemektedir. Bu bağlamda Ankara’da 22 yıllık öğretmen olan İbrahim ALTIN tarafından kurulmuş olan Tempo Kurs Merkezi alanında başarılı öğretmenleri ile öğrencilerine en iyi eğitimleri sunmaktadır. Öğrencilere verilen bu eğitimler ile onların başarılarının artması desteklenmekte ve öğrencinin eksik olan konuları ve dersler tamamlanmaktadır. Her öğrencinin özel olduğuna inanarak ve tüm öğrencilerimizin eşit haklara sahip olduğu bilinci ile onlara her türlü materyal imkanlarını ve daha fazlasını sağlamaktayız.

Tempo Kurs Merkezi; rehberlik hizmetleri, öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi, disiplin, motivasyon, deneme sınavları, kaliteli yayınlar, etüt sistemleri ve kamplar ile diğer etüt merkezlerinden farklı olarak birçok özelliğe sahiptir. Öğrenciyi hem eğitim hem de zihinsel olarak desteklemekte ve yüksek eğitim kalitesi ile başarılı olmaları desteklenmektedir.

Sizlerde daha fazla bilgi veya fiyat almak için hemen www.tempokurs.com sitesine gelebilirsiniz.

Mersin Şubemizin çok yakında hizmete açılacağını büyük bir sevinç ile sizlere duyurmak istiyoruz. 600 m2 kapalı alanı ve 12 sınıf, kantin-kafeterya, teras, 6-8 ve 10 kişilik geniş sınıfları ile çok yakında sizlere hizmet vermeye başlayacaktır.

sitebanner20.png