DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

Elvankent

Dershane

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

ELVANKENT DERSHANE

 

Elvankent Derhane açısından son zamanlarda önemli gelişmeler kaydetti. Eskiden dershaneye veya kursa gitmek için Kızılay veya başka semtlere gitmek zorunda kalan öğrenciler, artık Elvankent Derhane ve kursların çoğalması ile bu ihtiyaçlarını semt içerisinde gideriyorlar. 

Bu bağlamda Tempo Kurs ve Etüt Merkezi'de Elvankent'e olan yakınlığı, Uzman kadrosu ve diğer olanakları ile Elvankent Dershane ve Kursları içerisinde fark yaratmaktadır. 

Ülkemizin bir sınav ülkesi olduğu gerçeği ile öğrencilerimizin sınavları kazanması LGS lise giriş ve YKS üniversite hazırlık konusunda öğrencilerine destek olmakta onların hayallerinin gerçekleşmesine yardım etmektedir. 

Tempo Dershanesi olarak Elvankent Dershane ve Kurslarının içerisinde size başarıyı getirecek metodlar ile eğitim vermekteyiz ve disiplinli bir çalışma ile bunu sağlamaktayız. 

Lise Giriş Sınavı (LGS) ve Üniversite Hazırlık (YKS ve AYT-TYT) konularında uzman kadromuz, güçlü yayın desteğimiz, Türkiye geneli ve dershanemiz içerisinde yapılan sınav ve denemelerimiz ile öğrencileriizin gelişimini devamlı olarak Rehberlik Servisimiz ile gözlemliyor ve gerekli konularda müdahale edip, öğrencimizi ve Velimizi bilgilendiriyoruz.

Elvankent Dershane ve Kurslarının içerisinde Butik bir dershane olarak faaliyet gösteriyor olmamızda yine bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Az mevcutlu sınıflarımız ile öğrencimize daha fazla vakit ayırıyoruz.

Ayrıca okula destek programlarımız ile sınava hazırlanmayan ancak okulda zorlanan öğrencilerimize öğretmen gözetiminde Ödevleri tamamlama, eksik konu tekrarı, etüt uygulamaları ve yazılılara hazırlık konusunda yardımcı oluyoruz.

tempoogrenci.png