DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

ARA

SINIFLAR

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

Ara Sınıflar Dershane Programı

--

6-8 ve 10 kişilik sınıflarda eğitim gören Ara sınıflar konusunda deneyimli öğretmenler tarafından öğrencilerimizin Lise ve Üniversite sınavlarına hazırlanmasında yardımcı olmakta, öğrencinin okulda kaçırdığı anlamadığı konuların tekrarını yaparak öğrencinin temelinin sağlam olmasına katkıda bulunmaktadır. 

Öğrencimize sınav, test, soru okuma, çözme, pratik düşünme ve sınav heyecanını yenme konusunda da destek olarak okuduğunu çok daha iyi anlayan, sınav heyecanını yenmiş, test çözme tekniklerini bilen, yeni soru sistemine aşina olarak öğrencimize gerekli temelleri vermektedir. 

Aynı zamanda da okula destek de olan bu çalışmalar neticesinde öğrencimizin okul notları ve performansında da önemli artışlar kaydedilmektedir.

Öğrencilerin Sayısal ve Sözel olarak da (lisede) bölüm seçmeden meslekler ve Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) hakkında da bilgilendirildiği bu eğitimde öğrenci geleceğini planlarken kendisine uygun sınav ve meslek seçiminde de katkı sağlıyoruz.

LGS ve YKS (AYT-TYT) sınavlarınaı önceden hazırlanmaya başlayan öğrencide bu sınavların ne denli önemli olduğu gerçeği pekişmekte ve daha erken bu sınavlar hakkında bilgi sahibi olmakta, bilinçlenmekte ve işi daha sıkı tutma çabası ile diğer kendisin ile aynı sınıfı okuyan öğrencilerden daha önde olma duygusu ile öğrencinin kendine güveni gelmektedir. 

Y24.png