DfEeag9W4AI1_Z7.jpg
Line separator

Ankara Dershane

Fiyatları

BAŞARI HİKAYEN BURADA BAŞLIYOR.

biz

KAZANDIRIRIZ

ANKARA DERSHANE FİYATLARI

 

Son zamanlarda Ankara dershane fiyatları açılan kurs ve dershanelerinde çoğalması, rekabetin artması ve pandemi nedeni ile düştü. Ancak bazı Ankara Dershaneleri yinede fahiş fiyat ile eğitim vermeye devam ediyorlar. Özellikle YKS (TYT – AYT) üniversite hazırlık kurslarında bu çok bariz bir şekilde göze çarpıyor. Tempo Dershane ve Kurs Merkezi olarak Ankara’da açtığımız ilk şubemiz ile açılışa özel fiyatlar ile bu sene kendimizi göstermek istedik.

Fiyatlarımızı çok makul seviyelerde tutup, hem pandemiden etkilenen velilerimize biraz nefes aldıralım hem de öğrencilerimize iyi bir eğitimin ekonomik olarak da verilebileceğini kanıtlamak istedik. LGS lise hazırlık ve YKS üniversite hazırlıkta fiyatlarımızı sabitledik.

Ankara dershane fiyatları artmaya devam etse bile biz Tempo Kurs ve Etüt Merkezi olarak şartlarımızı zorlayarak iyi bir eğitim vereceğiz. Velilerimiz fahiş fiyatlardan etkilenmeyecek. Ankara Dershane fiyatları Tempo Dershane ve Kurs Merkezi olarak bizden eğitim alan öğrenciler ve velilerimzi etkilemeyecek.

Tempo Kurs ve Etüt Merkezi’nin  Ankara Etimesgut, Elvankent, Bağlıca, Sincan ve ERyaman’da olan velilere bir hizmeti de Ankara dershane fiyatlarının bu semtlerde fahiş olarak artmasını engelleyerek rekabet ortamında velilerin daha uygun koşullarda kurs, dershane ve okula destek, etüt hizmeti almalarını sağlamak olacaktır.

tempoogrenci.png